انتشار «پروانه های عاشق» در بوستان های کتاب شهر

هر محله مشهد یک کتاب
۳ خرداد ۱۳۹۶
لحاف چهل تکه جلوی دوربین رفت
۳ خرداد ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد، مدیر انتشارات بوی شهر بهشت گفت: کتاب «پروانه های عاشق» از مجموعه شعرهای مشهد دوست داشتنی شامل ۸ کتاب شعر در حوزه کودک و نوجوان است که به موضوعات فرهنگ شهروندی «آپارتمان نشینی»، «تفکیک زباله»، «حمل و نقل»،«آتش نشان ها» «همسایه ما»، «کالای ایرانی»، «شهر آباد» و «مشهد» می پردازد.
مهدی ابراهیمی با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی برای کودکان و نوجوان شهر با بهره گیری از قدرت هنر و ادب افزود: مجموعه شعرهای مشهد دوست داشتنی از سروده های شاعر نامدار حوزه کودک و نوجوان کشور، هادی فردوسی که به سفارش انتشارات بوی شهر بهشت سروده است.
وی هدف از تولید کتاب شعر و نقاشی «پروانه های عاشق» را ارج نهادن به خدمات شبانه روزی آتش نشان ها دانست و گفت: موضوع شعر این کتاب تکریم از فداکاری های شهدای آتش نشان و همچنین قدردانی از آتش نشان های شهر است که در قطع خشتی با تصویرگری فریناز شفیعی، برای گروه های سنی الف و ب در ۳ هزار نسخه چاپ و روانه بازار شده است.
مدیر انتشارات بوی شهر بهشت نیز از تولید آلبوم ترانه «سلام ای شهر زیبا» خبر داد و گفت: همزمان با تولید مجموعه کتاب های شعر کودک، مشهد دوست داشتنی آلبوم ترانه آن نیز با عنوان سلام ای شهر زیبا تولید و تقدیم به تمامی همشهریان خوب مشهدی می شود.
ابراهیمی تصریح کرد: والدین محترم و مراکز تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می توانند برای تهیه کتاب مجموعه شعرهای مشهد دوست داشتنی و همچنین آلبوم ترانه سلام ای شهر زیبا به مراکز فروش انتشارات بوی شهر بهشت در فروشگاه های پاتوق کتاب واقع در خیابان آیت الله بهجت، بوستان کتاب و فروشگاه شهرکتاب واقع در چهارراه ابوطالب و همچنین به صورت غیر حضوری از طریق سایت انتشارات بوی شهر بهشت به آدرس nbehesht.ir اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *