آغاز به کار پایگاه فرهنگی بچه های رمضان در پارک کوهسنگی

جشنواره قرآنی بشارت نور برگزار می شود
۱۰ خرداد ۱۳۹۶
مسابقات فوتسال جام رمضان یادواره«شهدای مدافعان حرم»
۱۰ خرداد ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد حمید صادقی مدیر فرهنگسرای کودک و آینده گفت: این پایگاه فرهنگی از ۷ خرداد آغاز شده و در دو بخش مسابقات و برنامه های فرهنگی و اجرای جشن و جنگ برگزار می گردد.
صادقی تصریح کرد: در بخش مسابقات و برنامه های فرهنگی ویژه کودکان ماسه بازی، لگو، نقاشی، کاردستی و بازیهای خلاقانه در نظر گرفته شده است و در بخش نوجوانان نیز بازیهای فکری و بصورت ویژه تصحیح قرائت نماز و وضو اجرا می گردد.
مدیر فرهنگسرای کودک و آینده با اشاره به برنامه هایی که برای بزرگسالان در نظر گرفته شده است، گفت: مشاورانی در این برنامه حضور خواهند داشت تا به والدین در زمینه های دینی و رفتار کودکان مشاوره ارائه دهند.
صادقی اظهار داشت: کودکان و نوجوانان شرکت کننده در بخش مسابقات در هر مرحله امتیازاتی را کسب می کنند تا در زمان برگزاری جشن و جنگ شبانه که ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می گردد به نفرات برتر جوایزی اهدا شود.
مدیر فرهنگسرای کودک و آینده به تبیین برنامه های دیگر در این جشنواره پرداخت و گفت: مراسم از ساعت ۲۱:۳۰ آغاز و تا ۲۳:۳۰ ادامه خواهد داشت و در جشن امسال هر شب یکی از برنامه های سازمان همانند زنگ کار، مادران قصه گو، مادر محور سلامتی و جشنواره نقاشی کودک ۲۰۱۷ به مخاطبان معرفی خواهد شد.
وی افزود: از برگزیدگان برنامه هایی که قرار است معرفی شوند، دعوت می شود تا با حضور خود و تبیین طرحها مخاطبان را هر چه بیشتر با سازمان فرهنگی تفریحی و کارکردهایش آشنا کنند.
صادقی تصریح کرد: در جشن از خانواده های شهدای جنگ تحمیلی، شهدای ترور و مدافعان حرم تقدیر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *