مسابقات فوتسال جام رمضان یادواره«شهدای مدافعان حرم»

آغاز به کار پایگاه فرهنگی بچه های رمضان در پارک کوهسنگی
۱۰ خرداد ۱۳۹۶
تقدیر از فروشندگان مجموعه های تجاری با پوشش چادر
۱۰ خرداد ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشد، قائم مقام سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد با اشاره به هدف برگزاری این مسابقات گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان با هدف گرامیداشت یاد وخاطره شهدای مدافعان حرم، ایجاد روحیه شادابی، نشاط وتعاون میان کارکنان سازمان هم زمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان در مجموعه ورزشی فرهنگسرای غدیر برگزار می شود.
«جعفر رئیسیان زاده» افزود: این مسابقات از۶ خرداد ماه با حضور ۹۰ بازیکن از همکاران سازمان در قالب ۱۰تیم ،۳داور، پزشک و ناظر فنی برگزار می شود.
وی افزود تیم های شرکت کننده به صورت قرعه کشی به دو گروه پنج تیمی تقسیم و چهار تیم به دور حذفی صعود می کنند و در دور حذفی تیم الف گروه یک با تیم چهارم گروه ب و تیم دوم با تیم سوم و تیم سوم با تیم دوم و تیم چهارم گروه الف با تیم اول گروف ب و بعد برنده ها به دور بعد صعود می کنند و در دور بعد برنده ها در بازی فینال و بازنده دور قبل نیز در رده بندی با هم دیدار دارند تا تیم ها اول ، دوم و سوم مشخص شود، پایان این مسابقات قبل از شب های احیاء خواهد بود.
قائم مقام سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد یادآور شد: با هماهنگی هیئت فوتبال مشهد داورانی از کمیته فوتسال مشهد این دیدار ها را سوت خواهند زد.
وی ادامه داد: تیم های شرکت کننده با تجهیزات کامل ورزشی، لباس متحدالشکل در مسابقات حضور دارند.
فرمانده پایگاه بسیج سردار شهید خادم الشریعه حوزه مقاومت بسیج ۲ اداری شهید سیدعباس اعلمی درباره برگزاری این مسابقات نیز گفت: این مسابقات ویژه آقایان، هر سال به همت معاونت تربیت بدنی بسیج پایگاه سردار شهید خادم الشریعه بین کارکنان سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری و۲۰ فرهنگسرای تابعه برگزار می شود.
«ابراهیم حسینیان» افزود: مسابقات ورزشی در ایام ماه مبارک رمضان یکی از بهترین مسابقات فوتسال غیر رسمی در بین سازمان های شهرداری مشهد است و هر سال با شور و اشتیاق بیشتر برگزار می گردد.
وی افزود: مسابقات ساعت۱۲ تا۲ صبح برگزارمی شود. حسینیان یادآور شد: اسم تمامی تیم ها نام شهیدان مدافع حرم می باشد تا علاوه بر گرامیداشتی نام آنها ایجاد علقه ای بیشتر در بین همکاران ایجاد نماید.
اسامی شهیدان مدافعان حرم در این مسابقات به شرح ذیل می باشد:
شهید حسین حریری
شهید عباس احمدی
شهید محمد سخندان
شهید رضا اسماعیلی
شهیدعلیرضا توسلی
شهید علی حسینی
شهیدان بختی
شهید مهدی صبوری
شهید مصطفی دانش
شهید علی عالمی
وی خاطر نشان کرد: در پایان مسابقات به تیم های اول تا سوم تیم اخلاق ، فنی ترین بازیکن، آقای گل مسابقات، بهترین گلبان، و بازیکن اخلاق هدایایی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *