تقدیر از فروشندگان مجموعه های تجاری با پوشش چادر
۱۰ خرداد ۱۳۹۶
پارک غیر مجاز
۱۱ خرداد ۱۳۹۶

به گزارش اداره روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی مجید ظریف مدیر دبیرخانه فرهنگ شهروندی از اکران طرحهای گرافیکی جدید خبر داد و گفت: یکی از معضلات مهمی که شهروندان این روزها در شهر با آن مواجه هستند و در مسیر عبور و مرور ماشین ها ایجاد ترافیک می کنند، پارک های غیر مجاز می باشد، همچون پارک دوبل، پارک در ایستگاه اتوبوس، پارک در ابتدای تقاطع ها، پارک در محل های ممنوع که با تابلو مشخص شده است.
ظریف افزود: به دلیل عرض کم معابر محلی عمدتاً وسایل نقلیه هایی که در طول معابر پارک می شوند، مشکلات عدیده ای را در عبور و مرور محلهای ایجاد می کنند و نظم محلی را مختل می سازند.
مدیر دبیرخانه فرهنگ شهروندی با اشاره بر برنامه های دبیرخانه فرهنگ شهروندی گفت: یکی از موثرترین راه ها جهت جلوگیری از ایجاد ترافیک و پارک خودروها در مکان های فوق، آگاه سازی و فرهنگ سازی این موضوع می باشد.
وی اظهار داشت: چه بسیار رانندگانی که بی‌توجه به شرایط پارک، اقدام به توقف کامل در منطقه‌ «پارک‌ممنوع» می‌کنند و برای خود و دیگران دردسر درست می‌کنند.
مدیر دبیرخانه فرهنگ شهروندی با تأکید بر برنامه های دبیرخانه فرهنگ شهروندی در موضوع پارک ممنوع گفت: ۴ طرح برای اکران در سطح شهر جهت آگاه و حساس سازی شهروندان اکران شده است و همچنین با تولید نمایش خیابانی با همین موضوع به شهروندانی که در محل های غیر مجاز پارک کرده اند حساسیت موضوع یادآوری می شود.
ظریف به تعداد سازه های اکران شده در شهر اشاره کرد و افزود: اکران های شهری در سازه های محدب به تعداد ۸۴ عدد ، سازه ۲در۲ مربعی ۴۰عدد ،رولاپ ۳در۳٫۷ به تعداد ۱۵ عدد ، ساختمانهای اداری به تعداد ۳۳ عدد استند و قاب و فنری، بیلبورد و عرشه های پل به تعداد ۳۵ و بک لایت به تعداد ۱۰عدد در کل سطح شهر و مجموعاً حدود ۲۱۷۸ متر مربع اکران شهری داشته ایم.

علاقه مندان می توانند برای ارتباط با دبیرخانه فرهنگ شهروندی با سایت دبیرخانه فرهنگ شهروندی www.booomrang.com و یا کانال تلگرامی دبیرخانه فرهنگ شهروندی @shahrvandi وصفحه اینستاگرام دبیرخانه فرهنگ شهروندی farhang.shahrvandi ارتباط برقرار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *