دومین جشنواره نواهای ضد استکباری برگزار می شود

#سرعت غیر مجاز
۱۰ تیر ۱۳۹۶
فصل شکوفایی؛ فصلی برای حمایت از تشکلهای مردمی
۱۲ تیر ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد جواد تقوی مدیر فرهنگسرای انقلاب اسلامی گفت: این جشنواره با هدف شناسایی استعداد های نوجوانان در زمینه نواها و یادآوری بیش از پیش جنایت جنگی آمریکا در حمله موشکی به هواپیمای مسافربری کشورمان که منجر به کشته شدن ۲۹۰ مسافر و خدمه پرواز گردید، برگزار می شود.
تقوی به اولین مرحله ی جشنواره نیز اشاره کرد و گفت: در سال اول برگزاری، استقبال قابل توجهی از جشنواره به عمل آمد و آثار خوبی نیز به این جشنواره ارسال شد، از همین رو برای دومین سال در حال برگزاری است و پسران ۱۳ تا ۱۸ سال می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
مدیر فرهنگسرای انقلاب تأکید کرد: جشنواره شامل دو بخش تک خوانی و بخش ابتکاری می باشد ، در بخش تک خوانی شرکت کنندگان می توانند از صوت های معرفی شده از سوی دبیرخانه طرح، استفاده نمایند و در بخش ابتکاری نیز اگر شرکت کننده ای اثر ابتکاری با موضوع جشنواره دارد می تواند آن را به نشانی تلگرامی ذکر شده ارسال کند.
تقوی افزود: شرکت کنندگان می توانند بعد از تمرین خوانندگی وقتی احساس کردند به سطح آمادگی قابل قبولی رسیدند از اجرای خود فیلم بگیرند و یا صدای خود را ضبط کنند و حداکثر تا ۵ مرداد ماه به نشانی تلگرامی @antiamerica_bot ارسال کنند.
وی تصریح کرد: داوری آثار رسیده به جشنواره در دو مرحله حضوری و غیر حضوری انجام خواهد شد و کمیته داوران ۲۰ نفر را به عنوان برگزیده معرفی می نمایند، به نفرات اول تا پنجم کارت هدیه ۵ میلبیون ریالی، نفرات ششم تا دهم کارت هدیه ۳ میلیون ریالی و نفرات یازدهم تا بیستم کارت هدیه ۲ میلیون ریالی اهدا خواهد شد.
تقوی گفت: علاقه مندان می توانند برای ارتباط با دبیرخانه طرح و کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن ۳۲۱۷۱۵۸۴ داخلی ۱۲ تماس حاصل نمایند و یا به نشانی بزرگراه بابانظر خیابان پنج تن، پنج تن ۴۵ ، جنب پارک ارم فرهنگسرای انقلاب اسلامی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *