فصل شکوفایی؛ فصلی برای حمایت از تشکلهای مردمی

دومین جشنواره نواهای ضد استکباری برگزار می شود
۱۲ تیر ۱۳۹۶
آموزش تکنیکهای ارتقا روابط زوجین
۱۲ تیر ۱۳۹۶

محسن مجتبی پور مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد با اعلام این خبر به برنامه های آموزشی این جشنواره اشاره کرد و گفت: بسته برنامه های آموزشی شامل ۱۰ رشته کوتاه مدت یک روزه می باشد که شامل سر فصل های ویژه نوجوانان، مربیان و والدین است و این برنامه ها با اعزام اساتید به مکان آموزشی برگزار می گردد.
مجتبی پور ضمن تشریح بسته برنامه های نشاط و تفریحی جشنواره فصل شکوفایی اظهار داشت: ارائه یارانه بهره مندی از ظرفیت های تفریحی شهر مثل استخر، سینما، پارکهای موضوعی، باغ گیاهشناسی، باشگاه تیر اندازی، سرای مفاخر و بوستان مینیاتوری از جمله برنامه هایی است که در این بخش برای تشکلها در نظر گرفته شده است.
مدیر روابط عمومی سازمان با اشاره به دو برنامه اردویی که در این جشنواره برای تشکلها در نظر گرفته شده، افزود: در این جشنواره برنامه آهوانه ویژه دختران و جبهه همین نزدیکی ویژه پسران، به عنوان برنامه اردویی در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: در دومین دوره جشنواره فصل شکوفایی سازمان فرهنگی تفریحی آمادگی خدمت رسانی به مجموعه های مردمی را دارد.
علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی http://mkhadamat.ir و یا ارسال کلمه «تابستان» به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۳۳۲ و همچنین با شماره تلفن ۳۸۴۶۵۳۲۹ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *