جشنواره فصل شکوفایی اقدام هوشمندانه ای است

آموزش تکنیکهای ارتقا روابط زوجین
۱۲ تیر ۱۳۹۶
مراسم اختتامیه چهارمین پویش کتابخوانی «همه با هم بخوانیم» برگزار شد
۱۳ تیر ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی سرویها، در بازدید از دبیرخانه جشنواره فصل شکوفایی با اعلام این مطلب در ادامه گفت: تاکنون برنامه ای با این حد از انسجام و هوشمندی را شاهد نبودیم، کار ارزشمندی صورت گرفته همه بدنبال این هستند که همواره ارتقا فرهنگی در برنامه ها صورت بگیرد و به یک توسعه یافتگی فرهنگی برسیم.
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به برنامه های فرهنگی شهرداری مشهد اظهار داشت: فصل شکوفایی کار ارزشمندی است، امیدوارم ادامه پیدا کند و اثر بخشی آن بیشتر بشود.
وی با تأکید بر اهمیت جشنواره فصل شکوفایی تصریح کرد: اساتید برجسته ای را برای این برنامه انتخاب کرده اند که از چهره های مطرح شهرمان هستند و می توانند اثر گذاری برنامه را ارتقا دهند، امیدوارم با این حرکت بتوانید کار را خوب، منظم و دقیق ادامه دهید.
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد افزود: در این گونه برنامه های فرهنگی، همواره بحث اقتصاد در نظر گرفته شود، ما گروههایی را داریم که علاقه مند به موضوع هستند، اما توان اقتصادی آنها پایین است، باید این گروهها را بیشتر مد نظر قرار دهید، اگر دیدید گروههایی علاقه مند هستند و امکانات ندارند، از کلاسها محروم نشوند که خوشبختانه در برنامه فصل شکوفایی به این موضوع پرداخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *