ثبت نام بیش از ۱۳۵ هزار نفر در طرح فرهنگی «فصل شکوفایی»

رعایت احتیاط در رانندگی ترس محسوب نمی شود
۲۲ تیر ۱۳۹۶
طرح انصار الصلاه ویژه نوجوانان مسجدی برگزار می شود
۲۵ تیر ۱۳۹۶

به گزارش سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، مرتضی دبیریان با اعلام این خبر افزود: فصل شکوفایی طرحی فرهنگی با هدف ایجاد نشاط و مهارت با مرکزیت پایگاه های فرهنگی مساجد است که در سه سرفصل برگزار می شود.
وی اضافه کرد: دوره اول «فصل شکوفایی» سال گذشته با تجربه ای خوب برگزار شد و همین باعث شد امسال دومین دوره این همایش، با برنامه های بیشتری برگزار گردد.
مسؤول دبیرخانه طرح «فصل شکوفایی» با بیان اینکه امسال سرفصل های آموزش در برنامه «فصل شکوفایی» افزایش یافته است، اظهار داشت: با توجه به استقبالی که از سوی گروه‌های مختلف فرهنگی و مساجد و جوانان و نوجوانان از برنامه های طرح شد، امسال تصمیم گرفتیم جذابیت‌های نشاط، سرگرمی و تفریحی را افزایش دهیم.
مدیر فرهنگسرای علوم و نجوم با اعلام ثبت نام ۵۳۳ تشکل فرهنگی مساجد سراسر مشهد در این طرح، عنوان کرد: امسال استقبال تشکل‌های فرهنگی مساجد بسیار بیشتر از آنچه انتظار می‌رفت بود و بر این اساس ۱۳۵ هزار و ۱۵ نفر در دوره دوم طرح فرهنگی «فصل شکوفایی» ثبت نام کردند.
دبیر طرح فرهنگی «فصل شکوفایی» ادامه داد: از مجموع افراد ثبت‌نام کرده ۴۸ هزار و ۲۴۸ نفر پسر، ۱۰ هزار و ۲۸ دختر و ۳۳ هزار و ۷۱۴ نفر نیز والدین هستند.
وی با اشاره به درخواست حدود ۳ هزار برنامه توسط تشکل‌هایی که در این دوره از طرح ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: با توجه به تعداد بالای تشکل‌های و افرادی که در طرح امسال ثبت نام کرده‌اند، تعداد ۲ هزار و ۹۹۴ طرح مورد درخواست قرار گرفته است.
دبیریان با بیان اینکه بیش از ۱۱۰ بازی جذاب و آموزشی بیشترین برنامه ثبت نامی را داشته‌اند، گفت: بر این اساس مجموعه آبی هشتم با ۷ هزار و ۷۵۵ ثبت‌نام، باشگاه تیراندازی با ۷ هزار و ۸۱۴ مورد ثبت‌نام و ۷ هزار و ۳۵۴ ثبت‌نام، بیشترین ثبت‌نام را در دوره‌های تفریحی و آموزشی داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *