طرح انصار الصلاه ویژه نوجوانان مسجدی برگزار می شود

ثبت نام بیش از ۱۳۵ هزار نفر در طرح فرهنگی «فصل شکوفایی»
۲۴ تیر ۱۳۹۶
کلاسهای بازاریابی ویژه فعالان مشاغل خانگی برگزار می شود
۲۵ تیر ۱۳۹۶

محمد ابراهیم حسینیان مدیر مرکز فرهنگی خادم الشریعه گفت: در این طرح برای نوجوانانی که به مسجد می آیند شاخصه هایی در نظر گرفته شده که هر نوجوانی این شاخصه ها را رعایت کند امتیاز دریافت می کند و به ازای هر امتیاز دریافتی جایزه ای به وی اهدا می شود.
مدیر مرکز فرهنگی خادم الشریعه افزود: شرکت در مراسمات مذهبی و کمک به نظافت مسجد، اذان گفتن، مکبری، لباس تمیز و خوشبو پوشیدن و … از شاخصه هایی است که نوجوانان با رعایت آنها می توانند امتیاز دریافت کنند.
حسینیان تصریح کرد: هر نوجوان با رعایت موارد مشخص شده یک بن که حاوی امتیاز است، دریافت می کند و زمانیکه مجموع امتیازات دریافتی به اندازه یک جایزه رسید می تواند با ارائه آنها جایزه را از امام جماعت مسجد دریافت کند.
وی افزود: برای آشنایی نوجوانان با شاخصه ها و تعداد امتیازات هر جایزه، بنری در مسجد نصب شده است تا هر نوجوان در صورت تمایل به شرکت در طرح بتواند با طرح انصار الصلاه آشنا بشود.
مدیر مرکز فرهنگی خادم الشریعه با اشاره به همکاری دستگاههای دیگر در این طرح گفت: با ستاد اقامه نماز صحبت کردیم تا نوجوانانی که علاقه مند به فراگیری موذنی و مکبری هستند در هر مسجد آموزشها برگزار شود.
حسینیان تأکید کرد: در ایام ماه رمضان کارشناسان این مرکز فرهنگی با حضور در مساجد منطقه توس و بازدید از این مساجد ارزیابی از عملکرد آنها داشته اند و بر اساس همین ارزیابی برای مشارکت در طرح انصار الصلاه دعوت شده اند.
مدیر مرکز فرهنگی خادم الشریعه افزود: سازمان فرهنگی تفریحی جوایزی که در این طرح به نوجوانان اهدا می شود را تهیه می کند و با مشارکت مساجد این طرح را برگزار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *