کلاسهای بازاریابی ویژه فعالان مشاغل خانگی برگزار می شود

طرح انصار الصلاه ویژه نوجوانان مسجدی برگزار می شود
۲۵ تیر ۱۳۹۶
برپایی نمایشگاه «روایت چادر فیروزه‌ای» در بوستان کوهسنگی مشهد
۲۵ تیر ۱۳۹۶

فاطمه سلیمی مدیر اداره آموزش با اعلام این مطلب در ادامه گفت: اولین گام از دوره های آموزشی کارگاهی با عنوان «همایش کسب و کار موفق» ویژه بانوان و فعالان مشاغل خانگی برگزار شد و در آینده جلسات دیگری بصورت تخصصی برگزار می گردد.
سلیمی با اشاره به موضوعاتی که در این دوره ها تدریس می شود، گفت: چهار موضوع در این دوره ها به هنرجویان آموزش داده می شود و این موضوعات شامل، بازاریابی، بیزینس پلن، بسته بندی و کارآفرینی است.
مدیر اداره آموزش برگزاری دوره های توانمند سازی بصورت کارگاهی را با اهمیت دانست و اظهار داشت: هنرجویانی که در دوره های آموزشی حضور داشته اند برای بازار یابی و فروش محصولات خود با مسائلی روبرو هستند و این آموزشها می تواند بخشی از نیازهای آنها را برای حضور در بازار کار مرتفع کند.
وی با تأکید بر اهداف برگزاری این دوره ها تصریح کرد: توانمند سازی هنرجویانی که در دوره های آموزشی شرکت کرده اند، کمک شایانی به توسعه و گسترش فعالیت های آنها می کند و به همین نسبت اقتصاد خانواده نیز تحت تأثیر قرار می گیرد و ضمن اشتغال بانوان، آنان در کنار خانواده خود حضور دارند.
سلیمی در ادامه گفت: اولین جلسه بصورت رایگان با حضور استاد واعظ زاده در فرهنگسرای قرآن و عترت برگزار شد و ایشان مدرس دانشگاه و یکی از فعالان حوزه کار آفرینی و کسب و کار هستند و جلسات بعدی بصورت تخصصی در هر موضوع برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *