برپایی نمایشگاه «روایت چادر فیروزه‌ای» در بوستان کوهسنگی مشهد
۲۵ تیر ۱۳۹۶
فعالان فرهنگی خاطرات زندگی شهدا را ثبت و ضبط کنند
۲ مرداد ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد محمد یوسفی مدیر مرکز فرهنگی رسالت با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در سه رشته انواع کوکو، انواع شیرینی جات محلی و انواع آش و اشکنه در ۲۰ پایگاه بسیج و مسجد منطقه برگزار می شود
یوسفی به فرایند برگزاری جشنواره غذای سالم اشاره کرد و گفت: بعد از هماهنگی با مساجد و پایگاه های بسیج درخواست کننده، این برنامه در سه رشته مورد نظر برگزار می شود و بین شرکت کنندگان مسابقه داوری می شود و به نفرات برتر هر پایگاه یا مسجد جوایزی اهدا می شود.
مدیر مرکز فرهنگی رسالت افزود: در مرحله بعدی نفر اول هر پایگاه یا مسجد به فینال مسابقه که اختتامیه طرح می باشد، راه پیدا می کند و این افراد با هم رقابت می کنند و به نفرات برتر هر رشته جوایزی اهدا خواهد شد.
یوسفی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره تصریح کرد: توجه و اهتمام جدی به موضوع اقتصاد مقاومتی و تامین مواد غذایی در آشپزی، ترویج و تشویق به پخت غذاهای سالم و سنتی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، آموزش انواع غذاهای سالم و اصیل ایرانی از اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی با تأکید بر شاخص هایی که برای این جشنواره در نظر گرفته شده، اظهار داشت: از ویژگیها و امتیازات این طرح، پایین بودن هزینه تمام شده غذا و در عین حال مقوی و سالم بودن آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *