جلسات کارگاهی خودباوری و اعتماد به نفس برگزار می شود

مراسم رونمایی از دیوارنگار اوریگامی حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد
۹ مرداد ۱۳۹۶
همایش مدیریت کارآفرینی در خانه برگزار شد
۱۱ مرداد ۱۳۹۶

محمد یوسفی مدیر مرکز فرهنگی رسالت با بیان این مطلب اظهار داشت: این مرکز فرهنگی برنامه ای با عنوان حمایت از نخبگان دانش آموز ساکن منطقه رسالت برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی یوسفی گفت: هدف برگزاری این جشنواره را حمایت از دانش اموزانی دانست که در حاشیه شهر واقع شده اند.
یوسفی اذعان داشت: فعالیت خود را از ۲۲مدرسه شروع کردیم و طی این برنامه معلمان و اساتید توانمند را به مدارسی که دانش آموزان در زمینه های تحصیلی خاصی ضعف داشتند و نیاز بیشتر دارند، فرستادیم.
مدیر فرهنگی رسالت افزود: این برنامه را پیش از امتحانات دانش اموزان اجرا کردیم تا نتیجه بهتر داشته و مثمر ثمر باشد و حاصل کار را در امتحانات خردادماه ببینیم.
وی با بیان اینکه اکنون در این فعالیت فرهنگی۳۵۰ دانش اموز را تحت حمایت قرار دادیم، افزود: در اختتامیه این طرح بنا داریم نقاط ضعف و قوت را شناسایی کرده و در سالهای اینده دانش اموزان بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم.
مدیر مرکز فرهنگی رسالت ادامه داد: در این کارگاهها اعتماد به نفس و خودباوری دانش آموزانی که پیشرفت تحصیلی داشته اند مورد بررسی قرار می گیرد که در همین خصوص ۵ جلسه کارگاهی و یک اردوی یک روزه برگزار می کنیم تا اعتماد به نفس دانش آموزان ارتقا یابد و شاهد پیشرفت تحصیلی آنان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *