افتخار میکنم که فرزند حاشیه شهر هستم

اهدای ۲ هزار بسته آموزشی و بهداشتی به دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار شهر
۵ مهر ۱۳۹۶
بهره مندی ۶۸ هزار نفر از مزایای جشنواره فصل شکوفایی
۱۱ مهر ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، رمضانعلی فیضی در آیین اهدای بسته های آموزشی و بهداشتی به دانش آموزان منطقه ۲ شهرداری که به میزبانی دبستان دخترانه “سیدرضی” برگزار شد، اظهارداشت: “هفته دفاع مقدس”، هفته از خودگذشتگی و ایثار است و آن را گرامی میداریم.
فیضی ضمن تشکر از سازمان فرهنگی شهرداری مشهد، شهردار منطقه ۲ و شورای معاونین منطقه تبادکان برای برپایی این مراسم، گفت: بسیار خرسندم که در این آیین بعنوان عضو کوچکی از دو حوزه شهرداری و خانواده آموزش و پرورش حضور دارم.
وی با اشاره به تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) و بازگشت شهدای عزیز به میهن اسلامی از جمله شهیدان حججی و سنجری، گفت: در سال ۶۱ هجری و چنین روزهایی، ۳ نوع تیپ شخصیتی در محرم داشتیم؛ گروه نخست امام حسین(ع) و اصحاب و یاران ایشان بودند که از آب و نان و زندگی دنیوی گذشتند تا آبرو را برای بشریت باقی بگذارند.
فیضی افزود: دسته دوم یزید و پیروانش هستند که همه عالم را مطیع خود می دانستند و چنین انتظاری از خاندان پیامبر(ص) نیز داشتند و برای به دست آورد نان و قدرت، آبرو خود را از دست دادند.
وی در تشریح گروه سوم، گفت: این گروه افرادی مانند عمر سعد را در خود جای داده است؛ افرادی که شک و تردید داشتند چرا که هم آب را میخاستند و هم آبرو؛ هم خواستار رضایت یزید بودند و هم در پی رضایت امام حسین(ع).
فیضی تصریح کرد: افرادی که در واقعه عاشورا دنیا و آخرت را همزمان می خواستند، نه آب بدست آوردند و نه آبرو.
رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار گفت: از خدا میخواهیم که ما را در راه دین، ایمان و تقوا ثابت قدم نماید تا جزو خسران دیدگان دنیا و آخرت نباشیم.
فیضی با بیان اینکه شورای پنجم خادم مردم است و بنده افتخار میکنم که فرزند حاشیه شهر هستم، اظهارداشت: به شما اطمینان می دهم که مسیر شورای شهر مشهد، مسیر عدالت، تقوا، خدمات رسانی و حفظ ارزش های نظام و انقلاب است.
وی در پایان تأکید کرد: شورای شهر مشهد، شورای ایثارگران، رزمندگان، دلسوختگان و شیفتگان خدمت به زائران و مجاورات رضوی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *