مردم دست اندرکاران برگزاری «عصرانه» هستند

سلامت، استانداردهای تغذیه را آموزش داد
۶ آبان ۱۳۹۶
من همسایه ام را دوست دارم
۷ آبان ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد هادی فاضل در خصوص غرفه های برپا شده در این فرهنگسرا عنوان کرد: دست اندرکاران این غرفه ها خود مردم هستند که در رشته های مختلف نسبت به برپایی آن و ارائه محصولاتشان اقدام کرده اند.
وی از رشته آشپزی، صنایع دستی، ایمنی، مشاوره ی مذهبی و خانواده، غرفه نقاشی و عروسکی مختص کودکان و نیز برگزاری مسابقات مختلف بعنوان نمونه های متنوع برنامه های این فرهنگسرا نام برد.
مدیر فرهنگسرای قرآن و عترت از اکران آزمایشی فیلم که به همراه مطرح شدن مباحث مختلف فرهنگی و اجتماعی در سالن آمفی تئاتر این مکان برگزار می شود، خبر داد و افزود: خوشبختانه این برنامه از استقبال تقریبی حدود ۵۰۰ نفر از مخاطبان برخوردار گردیده و ما هر هفته از اولیاء و دانش آموزان چند مدرسه بطور اختصاصی برای بازدید از این برنامه ها دعوت بعمل می آوریم.
فاضل با توجه به شروع ماه مهر و آغاز به کار مدارس سطح شهر یادآور شد: بیشتر مخاطبین ما دانش آموزان هستند و ما پس از ایام سوگواری با تنوع بخشیدن به فعالیت ها و نیز با برنامه ریزی دقیق تری در خدمت این عزیزان خواهیم بود.
مدیر فرهنگسرای قرآن و عترت پر کردن اوقات فراغت اهالی این منطقه و هوشیاری بخشیدن به آنها در خصوص مسائل اجتماعی، و کمک به بحث اشتغال شهروندان در بحث تولیدات شان را از مهمترین اهداف این برنامه ها نام برد و افزود: این فعالیت ها همچنین نقش شایانی در زمینه اطلاع رسانی برنامه ها و آشنایی هر چه بیشتر مردم با فرهنگسرا ایفا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *