جشنواره «خوب مثل بچه ها» فرهنگ شهروندی را ترویج می کند

سرپرست معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی و تفریحی منصوب شد
۲۱ دی ۱۳۹۶
مهمترین نگاه در بحث های مهارتی اقتصاد مقاومتی است
۲۵ دی ۱۳۹۶

جشنواره «خوب مثل بچه ها» که به ترویج فرهنگ شهروندی می پردازد، برای کودکان مقطع پیش دبستانی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد طیبه غلامی مدیر فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن با اعلام این خبر گفت: در این جشنواره هر مرکز پیش دبستانی با موضوعاتی که مشخص شده یک سرود و تئاتر را آماده می کند.

غلامی به زمان اجرای این جشنواره اشاره کرد و اظهار داشت: با حضور داوران از ۲۰ دی تا ۲۰ بهمن در محل سالن آمفی تئاتر فرهنگسرا، هر مهد کودک سرود و تئاتری که آماده کرده است را با حضور والدین کودکان اجرا می کنند.

مدیر فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن تصریح کرد: مجموعا ۹۲ مهد کودک در این جشنواره مشارکت داشته اند و در مدت اجرای برنامه ها هر روز ۳۵۰ نفر مخاطب که شامل مهد کودک ها و والدین خواهد بود، در این جشنواره حضور می یابند.

وی به تشریح موضوعاتی که در این جشنواره برای اجرای سرود و تئاتر معرفی شده، پرداخت و خاطر نشان کرد: موضوعاتی که برای این جشنواره در نظر گرفته شده شامل تفکیک زباله، فضای سبز، ترافیک، کتابخوانی، مسئولیت پذیری، صبور بودن و احترام به بزرگترها است.

مدیر فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن گفت: جشنواره «خوب مثل بچه ها» با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۰ ، فرهنگسرای شهر زیبا و ایمن، پیش دبستانی های تحت نظر آموزش و پرورش ناحیه ۷ و اداره بهزیستی، مدیریت پسماند و شورای اجتماعی محلات در حال برگزاری است.

اختتامیه این جشنواره با حضور ۴ هزار نفر همزمان با ۲۲ بهمن با حضور گروهها و مهد های برتر برگزار و جوایزی به منتخبان اهدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *