فرهنگسرای ترافیک برگزار کرد: نکوداشت سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی

برگزاری نشست های هویتی و موضوعی انقلاب اسلامی در فرهنگسرای بهشت
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
فرهنگسرای فن آوری و رسانه فستیوال اکران انیمیشن های فاخر ایرانی را برگزار کرد
۲۱ بهمن ۱۳۹۶

مدیر فرهنگسرای ترافیک از برگزاری یادواره سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی با عنوان مشهد 57 در این فرهنگسرا خبر داد.

مدیر فرهنگسرای ترافیک از برگزاری یادواره سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی با عنوان مشهد ۵۷ در این فرهنگسرا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد، بهزاد چوپانکاره با اعلام این خبر اظهار کرد: به دلیل اهمیت بالای ایام دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران و لزوم پاسداشت این دهه پرافتخار در تاریخ معاصر ایران و انتقال خاطرات شفاهی به نسل های سوم و چهارم انقلاب اسلامی، جمعی از جوانان فعال در عرصه های اجتماعی و فرهنگی برنامه ای را با عنوان مشهد ۵۷ برگزار می کنند.

وی با بیان اینکه در مشهد ۵۷ سلسله برنامه هایی در راستای بزرگداشت انقلاب اسلامی برگزار می کنند افزود: این برنامه با رویکرد بررسی تاریخ شفاهی فعالان مبارز سیاسی در صدر انقلاب اسلامی اجرا می شود.

مدیر فرهنگسرای ترافیک یادآور شد: با توجه به اینکه ایام پیروزی انقلاب با عنوان دهه فجر نامگذاری شده تاکید کرد: به همین منظور در سه شب و با موضوعاتی مشخص، برنامه هایی به مدت ۱۲۰ دقیقه طراحی شده است تا علاقمندان بتوانند با تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی در مشهد مقدس آشنا شوند.

چوپانکاره در خصوص شیوه برگزاری این برنامه عنوان کرد: مشهد ۵۷ به صورت مفهومی برگزار شده و مقرر است در هر یک از شبها، یک موضوع خاص  مطرح شده و میهمانان در خصوص آن، تاریخ شفاهی ایراد کنند.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *