۲۲ نقطه از شهر مشهد نور افشانی می شود

فجرانه انقلاب در فرهنگسرای خادم الشریعه برگزار شد
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
مردم در مورد جشنهای فجر انقلاب چه گفتند؟
۲۱ بهمن ۱۳۹۶

معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مقدس از نور افشانی ۲۲ نقطه از سطح شهر مشهد در شب ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد هادی بختیاری با بیان اینکه این سازمان همچون سال های گذشته، به منظور نکوداشت سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی در مجموعه فرهنگسراها و مراکز فرهنگی سطح شهر برنامه های ویژه ای برگزار می کند افزود: نور افشانی در سطح شهر در فاصله های مکانی که در نظر گرفته شده باعث می شود شهروندان در اکثر نقاط شهر شاهد این برنامه باشند.

وی با اشاره به اینکه برنامه های دهه فجر ویژه کودکان، بزرگسالان و خانواده ها برگزار می شود، افزود: قالب برنامه هایی که صبح تا ظهر برگزار می شود ویژه مخاطبین کودک و دانش آموز است و در داخل مدرسه و فرهنگسراها اجرا می گردد.

بختیاری برنامه های جشن، جنگ های شادی، مسابقات کتابخوانی و نیز برنامه های هویتی انقلاب را از اعم این برنامه ها عنوان کرد و گفت: هدف از اجرای این مراسمات تقویت ارتباط هر چه بیشتر بین شهروندان با فرهنگسراها بوده و سعی ما بر این است مشارکت مردم در این زمینه ها را افزایش دهیم.

معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مقدس خاطر نشان کرد: در مجموعه فرهنگسراها و مراکز فرهنگی بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه طراحی شده که در کنار سایر برنامه های روزمره این مراکز برگزار خواهند شد.

بختیاری یادآور شد: به مناسبت تقارن دهه فجر امسال با ایام فاطمیه برنامه ویژه ای تحت عنوان ” قدر مادر ” در همه فرهنگسراها برگزار می شود که به منظور الگو سازی در جامعه افرادی که در این چهل سال اخیر به موفقیت هایی دست یافته اند از مادران خود تقدیر به عمل می آورند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *