مردم در مورد جشنهای فجر انقلاب چه گفتند؟

۲۲ نقطه از شهر مشهد نور افشانی می شود
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
برگزاری جشنواره «زن زندگی ست» در جهت تکریم مقام بانوان
۲۸ بهمن ۱۳۹۶

با شرکت کنندگان در برنامه های فرهنگسراها که به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می شود به گفتگو نشستیم و نظرات آنها را در مورد برنامه ها جویا شدیم. آنچه در ادامه می آید گزارشی از نظرات مردمی در مورد برنامه هایی است که در فرهنگسراها بویژه فرهنگسرای خادم الشریعه برگزار شده است.

الهه پوریان نژاد، عضو شورای اجتماعی محلات در مورد برگزاری جشن دهه انقلاب می گوید: من در مورد این جشن با مردم صحبت کردم و متوجه رضایت صد درصدی آنها ار این برنامه شدم.
وی ادامه می دهد: این جشن انسجام محکمی بین خانواده ها ایجاد کرد، زیرا کل اعضای خانواده در آن شرکت کرده بودند، خصوصا بازی های دسته جمعی که انجام شد.

حوا سادات موسوی از اجرای مسابقات متنوعی که برای آنها تدارک دیده شده ابراز رضایت کرده و می گوید: این بازی ها که بصورت خانوادگی انجام می شود شور و شعف خاصی بین شرکت کننده ها بوجود آورده و موجب نشاط و صمیمیت بین آنها می شود.

آقای موحدی که به همراه همسرش در جشن فجرانه انقلاب شرکت کرده در این رابطه می گوید: جمعیت استقبال کننده از این برنامه غیر قابل پیش بینی بود، تا جایی که به علت کمبود فضا عده ای در بیرون سالن برنامه را دنبال می کردند.
آقای موحدی کلیت این برنامه را مثبت ارزیابی کرده و از آن رضایت دارد.

پدر خانواده که به همراه سایر اعضای خانواده در جشن انقلاب شرکت کرده با اعلام رضایت از این برنامه می گوید: آیتم های مسابقات بسیار متنوع بود و از لحاظ محتوایی و معلومات عمومی نیز روی این برنامه بسیار کار شده است.
وی می گوید: در این برنامه خاطرات انقلاب که مربوط به چهل سال پیش می شود دوباره برای خانواده ها زنده شد.

کمال حسینی یکی دیگر از شرکت کنندگان در جشن فجرانه انقلاب که توسط فرهنگسرای خادم الشریعه برگزار شده نظر خود را اینچنین اعلام می دارد: برگزاری چنین برنامه هایی که به بیان وقایع انقلاب می پردازد نقش به سزایی در معرفی انقلاب اسلامی به نسل جوان که در آن سالها حضور نداشتند می تواند داشته باشد و این موضوع نیاز ضروری شرایط فعلی جامعه ما می باشد تا با گذشته مملکت شان بیگانه نباشند.
وی می افزاید: معرفی دستاوردهای انقلاب به نسل حاضر کمک می کند که نسبت به هجمه های دشمن که در جهت دور شدن آنها از فرهنگ خودشان است آگاهی بیشتری پیدا کنند.

خانم سهولت نیز که به همراه خانواده اش در جشن فجرانه انقلاب شرکت کرده است جمع شدن اعضای خانواده در قالب این طرح را مثبت ارزیابی کرده و می گوید: یکی از مزیت های این برنامه این است که به نیاز فرهنگی این منطقه از سطح شهر مشهد پاسخ داده و برنامه شاد و پر نشاطی را برای خانواده ها بوجود آورده است.

خانم نمازی نیز در مورد مسابقات ورزشی که در کنار سایر برنامه ها در فرهنگسرای خادم الشریعه برگزار می شود اینگونه اظهار نظر می کند: با توجه به اینکه اکثر خانم ها در این منطقه خانه دار هستند و کمتر به مسائل ورزشی توجه می کنند شرکت در چنین برنامه هایی سبب تشویق و سوق دادن هر چه بیشتر آنها به امر ورزش می شود.
خانم نمازی به مسولین فرهنگی پیشنهاد می کند نسبت به تدارک برنامه های فرهنگی و ورزشی در بین اهالی این منطقه توجه ویژه ای داشته باشند.

روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *