ویژه برنامه های “هفته درختکاری” در شهر

برگزاری جشنواره «زن زندگی ست» در جهت تکریم مقام بانوان
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
برنامه درختکاری عمومی با تجلیل از فعالان محیط زیست و فضای سبز
۱۶ اسفند ۱۳۹۶

مدیر امور اجتماعی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد از ویژه برنامه های هفته درختکاری به مناسبت این روز، توسط این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، رضا دانایی از «جشنواره آموزشی تراریوم»، «جشنواره نجات زمین»، «جشنواره نشاط و آموزش کودک» و نمایشگاه «درخت دوستی بنشان» را برخی برنامه های این روز یاد کرد و افزود: این برنامه ها در شهر و مناطق سیزده گانه با همکاری فرهنگسراها و برخی پارک ها برگزار می گردد.
وی رویکرد مدیریت اجتماعی در این هفته را افزایش نشاط اجتماعی، مشارکت سازمان های مردم نهاد و همچنین افزایش روحیه خلاقیت و نوآوری بیان کرد.
مدیر امور اجتماعی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مجریان این برنامه ها را انجمن های علمی، کانون سبز اندیشان، سازمان مردم نهاد جوانان خورشید سبز، بنیاد امید ایرانیان و تشکل های فرهنگی دانشگاه فردوسی عنوان کرد .
وی افزود: درختان، از نعمت های پرارزش و حیات بخشی هستند که خداوند برای انسان آفریده است تا همواره از فایده های گوناگون آن استفاده کرده و پیوسته به یاد او باشد.
دانایی با بیان اینکه ما هم می خواهیم به شکرانه این نعمت خدادادی و به پاس حق شناسی از آن، دست کم در روز درختکاری، از درخت ها بیشتر بدانیم تا به ارزش واقعی آنها پی برده و از آنان به درستی استفاده کنیم، اظهار کرد: به همین مناسبت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد همچون سال های گذشته برنامه های متنوعی را برای بهتر برگزار کردن این روز اجرا خواهد کرد.
مدیر امور اجتماعی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: امیدواریم با برگزاری این برنامه ها بتوانیم فرهنگ آشتی با طبیعت و توجه بیشتر به درختان را گسترش دهیم.

2 دیدگاه

 1. رضوی گفت:

  ممنون از طرحهای خوبتون
  اگه مهدکودکها هم بخان در این طرحها همکاری کنند باید با چه شاره ای تماس بگیرند و هماهنگ کنند؟

  • admin گفت:

   سلام ممنون از توجه شما و پوزش بابت تأخیر در پاسخ؛ برنامه های سازمان متنوعه و در فرهنگسراها و مراکز فرهنگی اجرا میشه برای اطلاع از برنامه های سازمان میتونید به فرهنگسرای نزدیک به محل خودتون مراجعه کنید و یا با شماره تلفن ۳۷۴۲۹۲۰۰ الی ۶ تماس بگیرید و شماره بخشهای مختلف سازمان رو از اپراتور بگیرید.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *