شرکت ۴۰۰۰ نفر مخاطب در برنامه غنچه های امید

اختتامیه سومین برنامه غنچه های امید برگزار شد
۱۹ اسفند ۱۳۹۶
آیین تجلیل از همسران آزادگان در فرهنگسرای امت
۲۲ اسفند ۱۳۹۶

مدیر فرهنگسرای کودک و آینده از برگزاری اختتامیه برنامه ” غنچه های امید ” خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، حمید صادقی با اعلام این مطلب گفت: بالغ بر ۴۰۰۰ هزار نفر از سومین دوره برنامه غنچه های امید استقبال کردند که در نوع خودش بی نظیر است.

وی در خصوص این استقبال گسترده اظهار کرد: با توجه به اینکه ما دو دوره دیگر از این برنامه را اجرت کردیم و همچنین تبلیغات خوبی که در سطح شهر در مورد آن صورت گرفته مخاطبین ما که قشر مهد کودک، پیش دبستانی و مدیران و مربیان آنها را در بر می گیرند نسبت به آن اطلاع یافته و قبل از آغاز به کار برنامه نسبت به موضوعات، قالب هاو نحوه برگزاری آن شناخت نسبتا خوبی پیدا کردند.

صادقی هدف از اجرای این برنامه را ارتقای سطح آموزشی کودکان و انتقال مفاهیم و محتوای دقیق و رصد شده موضوعات مختلف توسط مربیان به کودکان اعلام کرد.

صادقی عنوان کرد: ملاک ما آموزش مربی است و آموزش مدیر و مربی مهد کودک چنانچه به انتقال آن به کودکان منتج شود خروجی خوبی را در این زمینه فراهم می کند.

مدیر فرهنگسرای کودک و آینده چگونگی استفاده از وسایل نقلیه، استفاده صحیح از فضای سبز و پارک ها، آموزش های شهروندی از قبیل ترافیک، ایمنی، قانون و سلامت را از سرفصل های این آموزش ها عنوان کرد و گفت: بازتاب این اتفاق خوب را در آینده در محیط اجتماع، منزل و… در سالهایی که کودک ما بزرگ شده و در عرصه های مختلف فعالیت می کند مشاهده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *