خیابان غذا در ماه رمضان از افطار تا سحر تداوم خواهد داشت

نمایش اپرای عروسکی به معنای واقعی در مشهد
۹ فروردین ۱۳۹۷
خیابان غذا محیطی آرام و خانوادگی دارد
۹ فروردین ۱۳۹۷

برگزاری این خیابان غذا با استقبال مردم در مناسبت های دیگر مانند ماه رمضان از افطار تا سحر تداوم خواهد داشت.

مدیر برنامه ریزی و نظارت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد خیابان غذا را عرصه ای عمومی و غیر رسمی برای ارائه غذا به گردشگران و شهروندان دانست و تصریح کرد: برگزاری این برنامه در مناسبت های دیگر مانند ماه رمضان از افطار تا سحر تداوم خواهد داشت.
محمد مدرسی تاکید کرد: خیابان غذا بستری برای افزایش تعاملات اجتماعی شهروندان است، فضایی که افراد می توانند همراه با خانواده و آشنایان خود ساعات خاطره انگیزی را در کنار هم رقم بزنند، غذا بخورند و حس خوب با هم بودن را با نشستن در یک فضای شاد و دلنشین تجربه کنند.
مدرسی، این گونه اجتماعات شهروندی که با ایجاد نشاط و سرزنده گی پیوند دارد، را نیاز یک مجموعه شهری دانسته و معتقد است که استقبال مردم نشان دهنده این است که این نیاز در بطن جامعه وجود داشته، درست و به جا تشخیص داده شده است.
مدیر برنامه ریزی و نظارت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به استقبال مردم و فروشندگان در خیابان غذا، افزود: با توجه به اینکه این برنامه اولین تجربه محسوب می شود برپایی خیابان غذا در آینده با ساز و برگ و آمادگی بیشتر و همچنین رفع برخی اشکالات از جمله برخی مجوزهای لازم ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *