اجرای طرح سفره های مهربانی در منطقه ۹

پیام مدرسه طبیعت به گوش شهردار مشهد هم رسید
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
برگزاری ویژه برنامه قرآنی بر آستان جانان
۲ خرداد ۱۳۹۷

به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۹ به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان چندین ویژه برنامه فرهنگی ، اجتماعی و مذهبی در دستور کار دارد که برگزاری طرح سفره های مهربانی یکی از این ویژه برنامه ها است .
طرح سفره های مهربانی به همت خیرین ، مراکز اجتماعی و همچنین مساجد هرشب در ماه مبارک رمضان و بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء برگزار و طی آن از روزه داران در قالب ضیافت افطاری ساده پذیرایی می گردند.
گفتنی است ، برنامه های فرهنگی شهرداری در ماه مبارک رمضان امسال با هدف تعمیق اُنس و الفت شهروندان به ویژه نوجوانان و جوانان با مفاهیم قرآنی، تکریم ایتام، محرومان و نیازمندان با همکاری و بهره گیری از توان تشکل‌های مردم نهاد، ترویج نشاط معنوی در بین شهروندان و بهره مندی هرچه بیشتر شهروندان از فضایل ماه مبارک رمضان برگزار می شود.


وی با اشاره به رویکرد و توجه ویژه به مساله محله محوری تصریح کرد : در هر محله به همت ساکنین و خیرین محلی در یکی از مساجد محوری یا یکی از اماکن عمومی نسبت به برگزاری ضیافت افطاری ساده اقدام و پس از آن نمازگزاران برای بهره مندی از برنامه های قرآنی در نظر گرفته شده در مکان میدان شهدا ، توسط سرویس های در نظر گرفته شده اعزام می گردند . برنامه پایانی این طرح ، زیارت حرم مطهر رضوی و سپس برگشت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *